Блог журналу

Рубрика “Економічний блог” висвітлює актуальні теоретичні та прикладні питання економіки, що відповідають тематичному змісту видання. Формат блогу передбачає виклад власних думок та роздумів автора у публіцистичному або розмовному стилі. Інформація подається лаконічно та наголошуються найбільш важливі моменти. До заміток можна додавати ілюстрації, посилання на першоджерела та інші ресурси.

Відвідувачі сайту мають можливість розмістити власні думки щодо економічних процесів на сайті журналу в рубриці “Економічний блог”. Це можна зробити наступним чином:

  • надіслати коротку статтю в стилі блогу на електронну пошту редакції med@kneu.edu.ua. Після перегляду модератором замітка буде розміщена на сайті. Доцільно прикріплювати бажані для розміщення ілюстрації, в тексті статті подавати гіперпосилання на виділяти важливу інформацію відокремленими блоками;
  • надіслати запит med@kneu.edu.ua щодо реєстрації Вас на сайті видання як постійного автора статей. Таким чином, згодом Ви самостійно зможете розміщувати статті в розділі “Економічний блог”. В листі варто вказати короткі дані про автора та напрямок майбутніх публікацій.

Рубрика “Аналітичні дослідження” призначена для більш ґрунтовних статей, що описують сучасні економічні тенденції, включають розрахунки та аналіз економічних процесів. Інформація подається в науковому та описовому стилі. Супроводжується посиланнями на першоджерела та ілюстраціями наведених фактів. Автори даної рубрики мають можливість розмістити власні дослідження аналогічним чином, надіславши повідомлення на електронну пошту журналу.