Зміна вимог до наукових публікацій журналу

Шановні науковці, викладачі та студенти!

У зв’язку із зміною стратегії розвитку журналу й переходу на міжнародні стандарти публікації статей, ми тимчасово призупиняємо набір нових матеріалів до 01 січня 2015 року.  Всі попередні номери журналу залишаються чинними та автори статей можуть вільно вказувати їх у власному переліку публікацій.

Стаття зараховується як повноцінна наукова публікація студентам та магістрантам, враховується як апробація при захисті кандидатської дисертації для здобувачів та аспірантів, індексується як наукове електронне видання для викладачів та молодих вчених.

Детальна інформація про нові вимоги до статей та можливість їх публікації буде опублікована на офіційному сайті пізніше. Всі додаткові питання можна задати електронним листом на med@kneu.edu.ua та контактним особам.

Попередні номери можна переглянути на сайті журналу.